İLHAM VEREN ÖĞRETMEN EĞİTİMCİ YAZAR ALİŞAN KAPAKLIKAYA KONFERANSI


| | |
| |

Amasya Eğitim-Bir-Sen tarafından kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında 27 Şubat 2019 Çarşamba günü Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya ‘Öğrenmeyi Öğrenme ve Motivasyon ile Aile içi iletişim’ konulu konferanslarını vermek üzere Amasya’ya geliyor.


Aile bireyleri arasında iletişimi kuvvetlendirmek genç bireyleri ve öğrencilere ise etkili iletişim ile birlikte motivasyonu sağlamak amacıyla Amasya Eğitim Bir-Sen tarafından kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında Eğitimci - Yazar Alişan Kapaklıkaya 27 Şubat 2019 Çarşamba günü Amasya Belediyesi Kültür Merkezinde konferans verecek. İlk olarak lise öğrencileri için büyük önem taşıyan moral ve motivasyon konusunun üzerinde detaylıca durarak eğitim hayatında en çok yapılan yanlışlar ve bunların nasıl giderilebileceği hakkında önemli bilgilerin yer aldığı ‘Öğrenmeyi Öğrenme ve Motivasyon’ konulu konferansı saat 10.00’da Amasya Belediyesi Kültür Merkezinde ve 13.30’da Amasya Macit Zeren Fen Lisesi salonunda öğrencilere konferans verecektir.

Eğitimci - Yazar Alişan Kapaklıkaya bu konferansların ardından akşam saat 19.00’da Amasya Belediyesi Kültür Merkezinde İlham Veren Öğretmen ve Aile İçi İletişim konulu konferansı verecektir.

Tüm Halkımız Davetlidir.

 

Top