Aksaray 1 Şubesi
ŞUBE YÖNETİM KURULU
KEREM CAMCI
ŞUBE BAŞKANI

     Amasya'nın Taşova İlçesine bağlı Devre Köyünde doğdu. İlkokulu Devre Köyü İlkokulunda okudu. Lise öğrenimini Amasya İmam Hatip Lisesinde tamamladı.Yüksek öğrenimini 19 Mayıs Üniversitesi Amasya Eğitim Fakültesinden mezun oldu.1990 yılında Sınıf Öğretmeni olarak Van'a atandı. Mecitözünde öğretmen olarak çalıştıktan sonra Amasya'ya tayin oldu. 2003 yılında Suluova Bolat İlköğretim Okulu Müdürü olarak ataması yapıldı. 2007 yılında Suluova Eğitim-Bir Sen İlçe Başkanlığına seçilerek 2 yıl bu görevi yürüttü.Halen Amasya NİHAT Bayramoğlu İlkokulu Müdürlüğü ve Amasya Eğitim-Bir Sen Şube Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 

 


HASAN ILICAK
ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER)

     15.10.1968   Amasya doğdu. İlk-Orta ve Lise eğitimimi Amasya´da tamamladı. İstanbul Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. Açık Öğretim Fakültesinde Lisans tamamladı. Evli ve iki kız çocuğu babası. Amasya Halk Eğitim Merkezi ve Amasya Zübeyde Hanım Üçler İlkokulunda Müdür Yardımcılığı görevlerinden sonra 02.12.2014 tarihinden itibaren Fatih İlkokulu´nda Müdür olarak görevimi sürdürmektedir.

 

 


AHMET AKDENİZ
ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM)

     15/07/1984 tarihinde Amasya´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Amasya´da tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Sivas Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı bölümünden 2009 yılında ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2018 yılında mezun oldu. 12.12.2012 tarihinde Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Memur olarak atandı ve halen bu görevde devam ediyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 


NİYAZİ ŞİŞİK
ŞUBE BAŞKAN YARD. (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME)

  01/07/1981 tarihinde Amasya´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Amasya´da tamamladı. Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinden 2004 yılında mezun oldu. Aynı yıl Kırklareli Remzi Yapıcı Lisesinde göreve başladı. Sırasıyla Fatih Lisesi Müdür Yardımcılığı, İMKB Otelcilik ve Turizm Lisesi Müdür Yardımcılığı, Ticaret Lisesi Müdür Yardımcılığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü ve Öğretmenevi Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 04/12/2014 - 01/07/2019 tarihleri arasında Amasya Anadolu Lisesi Okul Müdürlüğü görevine yürüttü. Halen Aydınca Şehit Recep Bodur Çok Programlı Anadolu Lisesinde Müdür olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 


RAMAZAN MUTLU
ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER)

...


MEHMET DÜMEN
ŞUBE BAŞKAN YRD. (TEŞKİLATLANMA)

...


MÜRSEL TOPSAKAL
ŞUBE BAŞKAN YARD. (ŞUBE SEKRETERİ)

...